مسابقات فوتبال جام جامعه بازاریان

چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام جامعه بازاریان با همکاری موسسه ورزش،جامعه بازاریان، هیئت فوتبال کیش و نیروی انتظامی برگزار شد.

این دوره از مسابقات با شرکت ۱۰ تیم  در دو گروه ۵ تیمی،از تاریخ ۹۸/۱۰/۱۶استارت خورد و در ۱۳ شب و در هر شب ۲ بازی

با شور و شوق تیم های شرکت کننده و همکاری صمیمانه تشکل های نام برده برگزار شد و در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۹با دو بازی رده بندی و فینال به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات آقایان احمد محمودیان،افشین موسوی و محمد محمودیان قضاوت این رقابت ها را برعهده داشتند که از زحمات بی دریغشان کمال تشکر را داریم.

یکشنبه شب ۲۹ دی ماه که دیدارهای پایانی مسابقات انجام شد، در فینال این مسابقات که بین دو تیم مرکز تجاری و مرکز خرید مریم برگزار شد تیم مرکز تجاری در ضربات پنالتی با نتیجه ۴-۲ از سد مرکز خرید مریم گذشت و پیروز این رقابت ها شد و بازیکنان تیم مرکز تجاری مدال های طلا را به گردن آویختند و جام زرین مسابقات را به خانه بردند.

همچنین در دیدار رده بندی که بین دو تیم بازار شارستان و کوروش برند سنتر برگزار شد،تیم بازار شارستان نیز توانست در ضربات پنالتی با نتیجه ۵بر۴ حریف خود را شکست دهد.

در نهایت پس از برگزاری ۲۴ مسابقه ؛

مقام اول این دوره از مسابقات به تیم بازار مرکز تجاری تعلق گرفت.

مقام دوم از آن تیم مرکز خرید مریم شد.

مقام سوم به تیم بازار شارستان تعلق گرفت.

همچنین کاپ اخلاق به تیم کوروش برند سنتر اهدا شد.

بهترین بازیکن این دوره از مسابقات:هانی چغامه از بازار مرکز تجاری شناخته شد که تندیس طلایی فوتبال را از هیئت اجرایی دریافت کرد.

بهترین دروازه بان :محمد فرزانه از بازار مرکز تجاری که توانست دستکش طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

آقای گل این دوره از مسابقات فوتبال جام جامعه بازاریان، ذبیح الله غلامی از بازار شارستان با ۱۱ گل زده، شد که توپ طلای این جام به او تعلق گرفت.

لازم به ذکر است که  در طول برگزاری این مسابقات جمعا ۱۰۶گل از خط دروازه ها گذشت و بازیکنان تیم های شرکت کننده مجموعا ۲۶ کارت زرد و ۴کارت قرمز دریافت کردند.

در پایان از تلاش تمامی تیم های پرتلاش و با انگیزه شرکت کننده و تمامی کسانی که ما را در برگزاری این مسابقات یاری دادند،قدردانی می کنیم.