در دیدار جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش با مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش مطرح شد،
نقش غیر قابل انکار تعامل و همکاری اصناف کیش با پلیس در اجرای امنیت جزیره
جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش در دیدار با مدیرعامل جامعه بازاریان کیش گفت: اصناف در اجرای قانون و تعامل همه جانبه با پلیس بسیار موثر هستند. به گزارش اقتصاد کیش، سرهنگ فرج نظری گفت: زندگی اجتماعی مردم با وجود جوامع صنفی و بازاریان است که تقویت می‌شود.
جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش افزود: جامعه بازاریان و بازرگانان بیشترین نقش را در تامین نیاز‌های زندگی افراد و پل ارتباطی بین فروشنده و تولید کنندگان در چرخه اقتصادی کشور را دارند.جانشین انتظامی ویژه کیش با اشاره به اینکه همراهی جامعه بازاریان و بازرگانان نقطه قوتی در اجرای ماموریت‌های پلیس است، افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مراکز تجاری با حمایت خوبی همراه و اجرایی شد.مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به اینکه شاخصه امنیت و آرامش جزیره کیش نتیجه تلاش‌های شبانه روزی پلیس است، گفت: حفظ این امنیت نیازمند هوشمندسازی است و استفاده از دوربین مداربسته پیشرفته می‌تواند این شاخصه را حفظ و ارتقاء دهد.
رحمان سادات نجفی گفت: حمایت‌های جامعه بازاریان از پلیس به صورت مستمر برای تامین و حفظ نظم و امنیت همیشه برقرار خواهد بود.