دیپلمات مال

دیپلمات مال در اراضی غربی نوار ساحلی مقابل بازار عرب ها ( صفین ) در زمینی به وسعت ۲۲ هزار متر مربع ، دارای ۷هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای مفید در 7 طبقه و 270 هفتاد واحد ، نمونه ای کامل از یک مجموعه تجاری است.این مجتمع که به نوعی فاز دوم مجتمع اداری-تجادی دیپلمات می باشد، تنها بازار لوکس غرب جزیره است که مورد استقبال گردشگران و کیشوندان واقع گردیده است.
در فاز نخست راه اندازی این بازار، ابتدا طبقات همکف، اول و سوم با کاربری های تجاری و شهربازی فعالیت خودرا آغاز کردند.در فاز دوم در طبقه سوم برندهای ورزشی عرضه می شوند و در طبقه چهارم رستوران ها و کافی شاپ ها فعالیت می کنند.
توجه به فعالیت های فرهنگی، سرگرمی و تفریحی در قالب ایجاد کتابخانه، راه اندازی محلی برای شاهنامه خوانی، اجرای نمایش های عروسکی و تئاتر، اختصاص غرفه به عرضه محصولات فرهنگی، هنری و سرگرمی در مجاورت شهربازی که با آخرین تجهیزات بازی کودکان شامل ابزارهای مهندسی و بازی های رایانه ای مجهز شده است و ایجاد امکانات برای تجربه های شغلی مانند آشپزی و فعالیت های فیزیکی و فکری برای کودکان وجه تمایز این پروژه است که بخشی از آن در فاز نخست مهیا شده است و بخش های دیگر در فاز دوم به بهره برداری می رسد. ساعت کاری بازار: ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ ۱۷:۰۰ الی ۲۳:۳۰

  07644433300

فاقد اطلاعات

 فاقد اطلاعات

فاقد اطلاعات

 فاقد اطلاعات

فاقد اطلاعات